У сільській школі на Донеччині запрацював кабінет психологічної допомоги для діточок із зони АТО.

foto 49Не зважаючи на складну соціально-політичну ситуацію у регіоні, експерти та члени Макіївської міської громадської організації «Агентство підтримки місцевих ініціатив» продовжують підтримувати соціальні ініціативи громад Донбасу.

Так, 12 жовтня у селі Шевченко Великоновосілківського району Донецької області відбувся семінар «Особливості спілкування з дітьми та батьками, які виїхали із зони АТО»» для педагогів, членів громадської ініціативної групи села Шевченко та волонтерів чергового проекту організації — «Віримо в Україну – повіримо в себе».

(ведуча – Николаєва Валентина Іванівна, кандидат педагогічних наук, член ДОГО «Інститут психосоціальних технологій»).

foto 47

Цей семінар – перший з навчальних заходів, запланованих у проекті, який громадська організація виконує в межах загальноукраїнського проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Проект спрямований на подолання симптомів посттравматичного розладу та позитивній соціально-психологічній адаптації, інтеграції у місцеву громаду вимушених переселенців (дітей та дорослих), які мешкають у с. Шевченко шляхом проведення відповідної психологічної групової та індивідуальної роботи, організації діяльності спеціалізованої групи подовженого дня на базі школи.

В цьому їм допомагають партнери проекту – дві Донецькі обласні організації — ВГО «Комітет виборців України» та «Інститут психосоціальних технологій». Крім того, у проекті задіяні волонтери села Шевченко.

foto 46Так, на початку жовтня силами волонтерів проекту було здійснено косметичний ремонт приміщення для проведення запланованих заходів проекту та його відповідне обладнання (меблями, стільцями, спеціалізованим інвентарем) для проведення групових зустрічей. І от – перший навчальний захід…

 

Під час семінару учаснику ознайомилися із соціально-психологічними особливостями побудови комунікації з вимушеними переселенцями, розібрали прийоми для створення довіри, надання підтримки, налагодження ефективного діалогу, а також контролю власного емоційного стану.

Крім того, 12-13 жовтня члени Донецької обласної громадської організації «Інститут психосоціальних технологій» провели заняття з дітьми вимушених переселенців, які мешкають у селі foto 48Шевченко Донецької області. Під час занять діти в ігровій формі вчилися долати неприємні спогади, розвивали комунікативні навички, вчилися спілкуватися із однолітками, знімати м’язові та емоційні затискання.

Павло Зотов, прес-служба ММГО «Агентство підтримки місцевих ініціатив».

Posted in Новости and tagged .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *